דיווח תצפיות

צפית בחיית בר? נשמח לשמוע!התלבטות בנושא זיהוי בע"ח? קהל הצופים וצוות מומחים לשירותך!בנוסף לאתר העמותה והיישומונים, ניתן לשלוח דיווחים באמצעות הוואטסאפ: גם באופן פרטי וגם במסגרת קבוצה. אפשר להמשיך ולדווח גם דרך האתר, קבוצת דיווחי הדריסות והיישומונים (אפליקציות): זהו ערוץ נוסף לקיימים, כל המידע מרוכז במערכת אחת וזמין בדף האישי.

דיווח במסגרת קבוצה:שליחת הודעה והצטרפותקו הדיווחים המאובטח של העמותה יכול לשמש כערוץ תקשורת אישי, ומתאים גם למידע שפרסומו עלול להזיק:שליחת הודעה פרטית

דיווח תצפיות 053-2307083

 

כיצד כדאי לדווח?  כדאי להכיר את האפשרויות השונות, ובכל תצפית לבחור את הדרך המתאימה ביותר. אם ברצונך לקבל משוב מיידי ממשתמשים, ייתכן שקבוצת וואטסאפ או קבוצת הפייסבוק תצפיות מן השדה תהיה הבחירה המועדפת. לעומת זאת, אם ברצונך להתמקד רק בתצפיות שלך, בנפרד מאלו של משתמשים אחרים, הרי שיש לבחור בדיווח באמצעות היישומון או בשליחת הודעה פרטית לקו הדיווחים 053-2307083.

שליחת דיווח - וואטסאפ

סדר פעולות לדיווח תצפית באמצעות הוואטסאפ:1. בחירה בצירוף + מיקום

2. המפה נפתחת, המיקום הנוכחי מסומן בנקודה כחולה:על מנת לערוך את המיקום, יש ללחוץ על סמן "פתח מפה" (2, מסומן באדום).

3. הנקודה הכחולה הופכת לסמן שצבעו אדום, אותו ניתן להזיז על גבי המפה.     כאשר הוא מונח במיקום הרצוי, יש ללחוץ "שלח מיקום זה" (3).

המידע המדווח באופן אישי, כלומר - שלא במסגרת קבוצה, לא גלוי לעיני אנשים: הוא עובר את אותם תהליכי בקרה ומיון של הנתונים המתקבלים בערוצים נוספים במערכת. כיוון שכך, הוא לא מתפרסם באופן אוטומטי ולא בהכרח יופיע על גבי המפות הכלליות. 

בכל שאלה: צוות האתר והעמותה ישמח לעזור.בהצלחה!

עמותת מן השדה

 

 

Section: 
Section1